Youtube Shorts – Geriau nei TikTok?

Tiek kūrėjai, tiek žiūrovai – visi jau pripratome prie Tiktok. Po to, atsirado Instagram Reels, kas beveik nukopijavo Tiktok. Dabar – Youtube Shorts. Nors Youtube Shorts yra paremtas lygiai tokių pačių principu kaip kad TikTok arba Instagram Reels – Šiame video pasidalinsiu savo nuomone kodėl Youtube shorts yra geresnė vieta uždirbti pinigus nei Tiktok ar Intagram Reels.

Šiame vaizdo įraše neliesiu Instagram temos, nes Instagram tikrai gera vietą reklamuoti savo produktus arba paslaugas arba tam tikrus pasiūlymus už kuriuos gaunate komisinius įvykus pardavimui! O apie tai ir pakalbėsim šiame vaizdo įraše.

Youtube Shorts – Veikimo principas

Youtube Shorts veikimo principas yra labai paprastas ir aiškus – Jus įkeliate vaizdo įrašą per Youtube programelę naudodami Shorts funkciją arba tiesiog keliate vaizdo įrašą per kompiuterį kurio formatas turi būti (1280 x 720) vertikalus mobilaus telefono filmavimas. Prieš keliant vaizdo įrašą Jūs butinai turite įdėti grotažymes #shorts ir vaizdo įrašas neturi būti ilgesnis 60 sekundžių, jog Youtube suprastų, kad šitą vaizdo įrašą reikia rodyti ne Youtube paieškoje bet būtent Youtube shorts lentynoje.

O tada laukiate, kol kas nors Jūsų vaizdo įrašą pastebės, palaikins, pakomentuos ar pasidalins. Jeigu vaizdo įrašas nepatiks žiūrėjoms jis ir nebus rodomas. Turėčiau pabrėžti, kad priešingai nei instragram reels ar tiktok – Youtube shorts pradeda rinkti peržiūras per 1-30 dienų. Todėl turėkite kantrybės!

Kodėl Youtube Shorts Yra geriau nei Instagram ar Tiktok?

  1. Youtube shorts – naujovė

Tiek pačiam Youtube, tiek kūrėjams Youtube Shorts funkciją yra naujovė, šiuo momentu tėra tik 70 milijonų įkėlimų kas yra labai mažas skaičius lyginant su Tiktok arba Instagram kuriuose įkėlimų skaičius jau seniai viršijo milijardą ar keletą milijardų.

2. Auditorijos amžius – 34 metų vidurkis

Lyginant su Tiktok arba instagram, tai yra seniausia auditorija, o tai reiškia, kad šiai auditorijai yra lengviau parduoti reklamuojamus produktus, paslaugas ar pasiūlymus.

3. Nuoroda komentaruose!

Tiktok arba instagram Jums neleidžia įkelti nuorodos į komentarus, o Youtube – Leidžia. Tai yra vienas iš geriausių dalykų kuriuos galėjo padaryti ši platformoja, kadangi peržiūrėjus vaizdo įrašus ir nuėjus komentuoti visi mato „prisegtą” komentarą, kuris gali nuvesti žmogų į tam tikrą pasiūlymą. Turint omenyje, kad Youtube shorts, gali greitai surinkti ir milijoną peržiurų, tai yra galingas įrankis nemokamui srautui generuoti.

Nors Tiktok ir Youtube Shorts moka pinigus už peržiūras – šią temą paliesim kituose vaizdo įrašuose. šiandien kalbame Affiliate marketingą naudojant Youtube shorts!

Kad geriau suprastumėte, kas tai yra ir kaip tai veikia paiimkite pavyzdį, jog suprastumėte, kaip tai veikia:

Kadangi tai visiškai naujas metodas, ir youtube shorts kūrėjų dar yra mažai, tikrai patingėjau surasti žmonių kurie taip daro, bet kad Jums būtų daug patogiau įsivaizduoti sukūriau Trumpą vaizdo įrašą, kurio pagalba jūs suprasite apie ka yra kalbama.

Kaip matėte, mano sukurtame Youtube Shorts vaizdo įraše buvo tik tekstas bei vaizdo medžiaga su muzika, o prieš pat įrašo pabaiga pasirodė tekstas, kuris skatina žmonės paspausti ant komentarų, paspaudę ant komentarų jie gali pamatyti nuorodą ir ant jos paspausti. Tai yra žymiai efektyviau negu prašyti žmonių nueiti į jūsų profilį tiktok arba instagram.

Paspaudimų rodikliai tikrai nebus kosminiai, tačiau jeigu jūsų vaizdo įrašą pamatė, sakykim 100 000 žmonių ir jūsų tematika yra kelionės, dalis žmonių tikrai susidomės ir paspaus ant nuorodos. Kadangi tai Jums nieko nekainuoja ir galite pasiekti didžiules auditorijas nors ir su nauja Youtube paskyrą – tai yra geritas metodas, kaip Jūs galite uždirbti pinigų affilaite marketingo principu, na o tiems kurie nesupranta, kas yra affiliate marketing

Tai toks verslo modelis, kuriuo metu, Jūsų auditoriją yra nukreipiama į tam tikrą paslaugą ar produktą ir jeigu Jūsų žmogus nusiperką tą produktą ar paslaugą per Jūsų nuorodą, paslaugas tiekėjas Jums sumoka komisinį mokestį. Tiekėjų siūlančių produktus ir paslaugas galima rasti čia.

Na, o čia truputis statistikos iš mūsų Youtube shorts kanalo, kurį sukurėme prieš pora savaičių, tiesiog tam, kad pamatyti kaip lengva surinkti peržiūras. Jeigu norite sužinoti kaip greitai ir efektyviai sukurti Youtube shorts arba panaudoti kitų turinį įrašų kūrimui – Spauskit like, komentuokite ir susitiksime kitame vaizdo įraše.

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124