Youtube Muzika: Kaip gali užsidirbti iš to?

Turbūt kaskart kai imate nuobodžiauti į google parašote savo mėgstamos dainos pavadinimą arba tiesiog „youtube Muzika” ir ieškote, ką galėtumėte šiandien paklausyti. Bet ar kada pagalvote, kad kiekvieną kartą kai Jūs klausote muzikos per Youtube, autorius, kuris įkėlė tą dainą, muziką, ar garso įrašą į youtube – Uždirba pinigus? Šiandien Jums papasakosiu apie tai, kaip galima uždirbti iš Youtube Muzikos, net jeigu nesate dainininkas ir nekuriate muzikos.

Populiarios muzikos ar dainų įkėlimas į savo kanalą – draudžiama

Kaip jau kalbėjome prieš tai, apie Youtube filmus labai panaši situacija yra ir su Youtube Muzika. Jūs tiesiog negalite paiimti ir įkelti į Youtube populiarios muzikos iš Jums patinkančių dainininkų. Tai nėra leistina. Jeigu Jums ir pavyks tai padaryti, Jūs tikrai negausite pajamų už tokį turinį. Todėl galite nevargti ir nemėginti daryti to, nes jeigu dėl tam tikrų priežasčių Jums pavyktų tai padaryti – Jūs pasidžiaugsite neilgai.

Kaip uždirbti iš Youtubos Muzikos ir Dainų?

Yra du būdai, kuriais galite uždirbti iš Youtube Muzikos arba dainų.

  1. Teisėtai gauti raštiška sutikimą dėl autorinių teisių ir skelbimo savo youtube kanale.
  2. Naudoti „royalty-free” muziką ir dainas iš mažai žinomų atlikėjų.

Abu variantai yra geri, tačiau antras variantas yra žymiai populiariasnis ir daug daugiau youtuberių naudojasi būtent antru metodu. Paiima dainas, muzikas, garso įrašus ir tiesiog sukelia į Youtube uždedami tik kitokį vaizdo įrašą fone, kuris keičiasi minimaliai. Tokius vaizdo įrašus Jums parodysiu truputį vėliau.

Youtube kanalai kurie uždirba keldami Muzika ir dainas

Vienas iš labiausiai žinomų lietuviškų muzikos kanalų yra Lithuania HQ. Kuris nuskambėjo kaip, kad pirmasis Lietuviškas kanalas surinkęs milijoną prenumeratorių. Na žinoma, dabar jau jis turi daugiau. Tačiau šis kanalas tiesiog kelia muziką. Ar jis gauna sutikimus, ar tiesiog naudoja muziką be leidimų – mes nežinome, kadangi šio kanalo nesekame ir tiesiog norėjome su Jumis pasidalinti, kad toks kanalas egzistuoja.

Dėl tam tikros priežasties, kanalas registracijos šalį pakeitė iš Lietuvos į Maltą. Kaip matote, pagal social blade duomenis, šis kanalas turi beveik 17 milijonų peržiūrų per mėnėsį! Tai tikrai didžiulis skaičius, bet šiš kanalas pagrindines pajamas gauna iš savo reklamų ir rėmėjų. Jeigu pažvelgtumėte į vaizdo įrašų aprašymus, pamatytumėte tai:

Kaskart, kai žmogus paspaudęs nuoroda, klausosi, įsigyja muziką – Youtube kanalo savininkas gauna komisinius. Kadangi muzikos kūrėjai Youtube platformoje daug pajamų negauna. Tai praktiškai neįmanoma, nes už 1000 peržiūrų tėra mokama 1-3 doleriai. Ypatingai jeigu muzika labai trumpa, kaip kad Lithuania HQ kanale – 2 minutės.

Yellow brick cinema – Relaxing Music Youtube kanalas

Yellow brick cinema youtube kanalas

Tiesiog noriu jums pasakyti, kad dar vieno meditacijos muzikos kanalo Youtube platformoje tikrai nereikia. Nors, kas gali žinoti, galbūt Jums pasiseks, tačiau, jeigu dar nematėte, galite pažiūrėti Mūsų vaizdo įrašą apie meditacijos kanalus Youtubėje, tačiau vaizdo įrašas yra anglų kalba, čia. Taip jau yra, kad meditacijos kanalai, visiškai nekuria pridėtinės vertės, o kadangi jų Youtube platformoje yra tiesiog milijonai ir visi bando kelti tą patį turinį tačiau su skirtingais vaizdais Youtube gali Juos greitai demonetizuoti dėl pasikartojančio turinio politikos.

yellow brick cinema social blade statistika

Jeigu norite sužinoti, kiek uždirba meditacijos kanalai su valandos trukmės muzika ar garso įrašais – social blade Jums nepadės, na galbūt ir padės, bet Jums teks žiūrėti į patį mažiausią rodiklį. Vadinasi, 23 milijonai peržiūrų ir tik 6000 dolerių pajamų iš Youtube? Na gal truputį daugiau, jeigu kanalas reklamuoja ar kitaip bando užsidirbti, tačiau, vien iš reklamos jam tikrai sunku pragyventi, ypatingai kad didžioji auditorijos dalis yra iš indijos. O indija moka mažiausiai.

Musictouch Youtube Muzika

Asmeniškai pažįstu šio kanalo savininką, jis yra Lietuvis. Todėl kalbėti apie šį kanalą galiu truputi drąsiau, kadangi žinau daugiau statistikos iš vidaus. Šis kanalas už 1000 peržiūrų gauna apie 0,8 – 1,5 euro. Kas tikrai nėra daug, tačiau turint omenyje,kad tai Youtube muzikos kanalas, ir turinys yra tiesiog paiimtas iš kitų autorių, pagal susitarimą, galima sakyti tai pinigai kurie tiesiog mėtosi ant žemės. Kadangi mes patys turime muzikos kanalą paremtą šitokiu principu, galiu drąsiai sakyti, kad vaizdo įrašą, muziką sukurti vaizdinius ir įkelti į Youtube užtrunka iki vienos valandos.

musictouch youtube kanalas
musictouch youtube kanalo social blade statistika

Kadangi, tai tikrai nėra daug, nėra ko ir gilintis, tačiau jeigu užeisite į kanalą ir panaršysite vaizdo įrašus, surikiuosite pagal „populiariausius” pamatysite, kad vienas iš vaizdo įrašo surinko 8 milijonus peržiūrų!

Music touch kanalas turi 99 youtube vaizdo įrašus, muzikos įrašus. Tarkime, kad vidutiniškai jis uždirba 1 eurą už 1000 peržiūrų – tai reiškia, kad vien šis vaizdo įrašas jam atnešė 8000 eurų. kadangi vieną vaizdo įrašą padaryti užtrunka vieną valandą, padalinkime 8000 iš 100 ir gausime 80. Vadinasi, darbas šiame kanale atsipirko ganėtinai solidžiai jeigu valandos darbas įkainotas 80 eurų. Žinoma, jam reiktų atmesti mokesčiųs, bet tai vistiek gautusi 50 eurų už valandą, o kas būtų, jeigu jis turinį būtų kėlias toliau?

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/kyc/:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php74/lib/php/) in /home/kyc/domains/kyc.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 452

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/kyc/domains/kyc.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 452