Youtube Filmai: Kaip gali užsidirbti iš to!

Turbūt esate mate, kad Youtube platformoje yra begalybė filmų kuriuos galima žiūrėti ne tik anglų kalba. Yra Youtube filmų Lietuvių kalba, Rusų kalba, anglų kalba ir daugiausiai tikriausiai turkų kalba. Deja, jeigu nesate filmo kurėjas arba oficialus jo atstovas ir neturite leidimų platinti – esu įsitkinęs, kad Youtube filmus greitai išims lauk, arba mažų mažiausiai išjungs Jums monetizaciją youtube platformoje. Todėl taip daryti negalima. Bet jeigu Mūsų tema Youtube filmai bei kaip iš to uždirbti, parodysiu Jums keletą pavyždžių kaip galima uždirbti iš filmų youtube platformoje.

Kodėl Youtube filmai yra draudžiami?

Youtube filmai nėra draudžiami, tiesiog Youtube saugo autorines teises ir kiekvienas filmas ar jo dalis turi tam tikrą „content ID” pagal kurį labai greitai būsite atsektas. Žinoma, atsiranda tokių gudruolių kurie dalinai pakeičia filmo greitį, tai toks pakeitimas, kuris yra nepastebimas, tarkime 2% lėčiau ar greičiau negu įprastai. Tačiau tokie pakeitimai, kaip greitis, kontrastas ar Jūsų logotipas ant filmo gali tik laimėti truputį daugiau laiko prieš užblokavimą, tai niekad netaps ilgalaikiu Jūsų uždarbio šaltiniu, nes ankščiau ar vėliau Jūs būsite patikrintas rankiniu būdų, o tokiu atveju – Jūsų kanalas tiesiog bus ištrintas arba demonetizuotas.

Kokie yra būdai užsidirbti iš filmų Youtube?

Šiandien Jums parodysiu keletą Youtube kanalų, kurie uždirba naudodamiesi Youtube filmais arba jūsų ištraukomis. Tačiau dirbant Youtube ir naudojant filmus arba filmų ištraukas reikia gerai suprasti vieną taisyklę „sąžiningo naudojimo taisyklė” (angl. – fair use policy).

Sąžiningo naudojimo taisyklės esmė – naudoti kitų turinį be raštisko turinio autoriaus sutikimo. Yra tam tikrų išimčių, kurias galite naudoti savo naudai.

šaltinis: Youtube

Jums yra leidžiama:

  • Naudoti trumpus vaizdo įrašus iš kitų Youtube kurėjų ar interneto, be sutikimo, jeigu Juos komentuojate.
  • Naudoti Filmą arba filmo ištraukas, kur Jūs visiškai arba iš dalies pakeitėte dialogą arba filmo esmę.
  • Sporto renginių įrašus ir geriausias vietas, su jūsų komentarais.
  • Komentavimas ant originalaus vaizdo įrašo.

Youtube kanalo pavyždžiai kuriuose visas arba dalis turinio yra vien filmai

cinemasins youtube kanalas

Šis Youtube kanalas apie filmus yra labai senas ir gerai žinomas bent jau didžiajai daliai pasaulio. Jo vaizdo įrašai yra kruopščiai redaguoti ir įtraukiantys. Kiekvienas vaizdo įrašas kurtas tam, kad parodyti arba bent jau pašiepti filme esančias klaidas. Kad žiūrovams būtų labai aišku, kurėjai pasistengė parodyti ir paaiskinti kiekvieną smulkmeną bei kodėl jie taip galvoja ar mano. Kaip pavyzdį, kviečių pasižiūrėti vieną iš jo naujausiai įkeltų vaizdo įrašo, jog suprastumėte, apie kokį turinį kalbame.

Kiek uždirba Cinema Sins Youtube Kanalas?

Turint žinioje, kad šis Youtube kanalas pasiekia apie 20 milijonų žiūrovų kas mėnėsį, galėtume teigti, jog jis tikrai uždirba daugiau nei 100 000 dolerių per mėnėsi, kadangi vaizdo įrašai yra ganėtinai ilgi, o ir kanalo tema – filmai, moką ganėtinai didžiulę sumą už peržiūras.

cinemasins social blade statistika
watchmojo.com youtube kanalas

Watchmojo kanalas buvo vienas iš pirmųjų kanalų Youtube platformoje, kurie pradėjo kurti turinį komerciniais tikslais, siekiant gauti kuo daugiau peržiūrų bei reklamuoti filmus. Dabar šis kanalas turi virš 20 000 youtube vaizdo įrašų įkėlimų bei 80-90 milijonų peržiūrų kiekvieną mėnėsį. Matosi, kad prie kanalo dirba visa komanda, kadangi jie kasdien įkelia 3-5 vaizdo įrašus kurių trukmė virš 10 minučių. Na o su tokia vaizdo įrašo trukme, tema apie filmus ir 90 milijonų peržiūrų, patys galitė nuspėti, kiek pajamų gauna šis kanalas.

Watchmojo youtube kanalo vaizdo įrašo pavyzdys:

watchmojo.com social blade statistika
MDGO Kūryba Youtube kanalas

Lietuviškas kanalas, kuris kokybę gali prilygti prieš tai parodytiems kanalams. Deja šis kanalas naujo turinio jau nebekelia, tačiau Jūs galite pamatyti, kad net ir Lietuvoje žmonės bandė uždirbti naudodami Youtube Filmus ir jš ištraukas. Nors šis kanalas dirbo su filmais ir rodė jų klaidas kaip ir cinema sins, Lietuvoje yra tik vienas toks kanalas ir jis jau nebedirba – todėl, galite imti ir padaryti geriau, nes kaip matote, auditorija ir prenumeratorių šis kanalas tikrai turėjo.

MDGO kūryba youtube kanalo vaizdo įrašo pavyzdys:

MDGO kūryba social blade statistika

Kalbant apie uždarbį iš Youtube, kai kanalo auditorija yra Lietuva – Social blade puslapis gali visiškai suklysti, kadangi reklamos pirkėjų Lietuvoje pakolkas dar nėra tiek daug, kad už 1000 peržiūrų Youtube mokėtų kaip užsienyje. Tačiau, jeigu Jūsų tema verslas, arba sritis, kuri lietuvoje yra dažnai reklamuojama, galite gauti ir daugiau negu 5 dolerius už 1000 peržiūrų. Šiuo atveju, negaliu komentuoti kiek teisybės rodo social blade, nes lietuvišką kanalą pradėjom daryti visai neseniai ir kai pasirodys truputis statistikos, būtinai su Jumis pasidalinsime.

LITVAKAS Youtube kanalas

Litvakas Youtube kanalas kuria linksmą turinį apie filmus. Ištraukas iš filmų paiima ir įgarsiną savaip, kad gautusi tam tikra prasmė ir būtų juokinga tiems, kurie jau žiūrejo ir žino tą filmą. Nors, ant balso įrašymo girdimas ir originalus balso takelis iš filmo, šis kanalas yra monetizuotas, tačiau abejoju ar už visus vaizdo įrašus autorius gauna pinigus už reklamą.

Litvakas social blade statistika

Kiek uždirba Lietuviški Youtube kanalai?

Nėra tikslaus atsakymo, kadangi kaip minėjau anksčiau, Lietuvoje nėra daug reklamos užsakovų, ypatingai labai specifinėmis temomis. Tačiau ką galiu pasakyti – Youtube Lietuvos kanalams moka ryškiai mažiau lyginant su užsienio auditorija. Žinoma, konkurencijos čia nėra, tačiau ar verta kurti turinį lietuvių kalba? Ta ir bandome išsiaiškinti, kartu pateikdami Jums įvairius būdųs bei metodus, kaip uždirbti internete. Todėl sekite Mūsų Youtube kanalą ir sužinosite daugiau.

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/kyc/:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php74/lib/php/) in /home/kyc/domains/kyc.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 452

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/kyc/domains/kyc.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 452