Youtube Animacija: Kaip sukurti animacija neturint JOKIŲ žinių

Turbut bent kartą gyvenime esate mate animacinius vaizdo įrašus, kuriuose žmonės aiškina tam tikrą temą. Ir aš nekalbu apie simpsonus, šeimos bičą ar Kempiniuką plačiakelnį. Aš kalbu apie animaciją, kuri yra paprastai naudojama paaiškinti tam tikriems dalykams. Angliškai tai vadinama „explainer animation”. Tokio tipo animacija yra labai paprasta: dažniausiai tai baltame fone esantys paveikslėliai kurie juda, o jeigu dar juoš piešia ranka – tai sukurią tam tikrą efektą.

Kaip sukurti animaciją youtube kanalui?

Šis vaizdo įrašas paaiškins viską, ką Jums reikia žinoti apie animacijos kurimą:

NUORODA REGISTRACIJAI.

Kokia tematika galite kurti animaciją Youtube?

Geriausia dalykas iš animacijos kurimo – lengvas būdas pateikti informacija bet kuria tema. Priešingai nei redagavimas naudojant programas ir renkant medžiagą, kuriant animaciją su prieš tai parodytą programą Jūs galite viską padaryti vienoje vietoje. Žinoma, esate apribotas su tam tikrai efektais, kurių nėra daug, tačiau programa gali nupiešti betką. O jeigu programoje trūksta paveikslėlių, juos galite pasiimti iš puslapių, kurie siūlo nemokamus grafinius dizainus, vektorius, pieštinius paveikslėlius.

Youtube kanalai kurie dirba su piešimo – animacijos programomis

Practical Psychology Youtube Kanalas

Bene smagiausia tema, kurią galima kurti Youtube kanalą yra psichologija. Ši tema, prilygsta faktams, kadangi žmonės, kurie net nėra susidomėje psichologija dažniausiai ima ir žiūri video pavadinimu „10 psichologinių triukų”. Psichologija, kaip ir betkuri kita mokslo šaka, kurioje teikiamos paslaugos moka ganėtinai daug už 1000 peržiūrų Youtube platformoje. Jeigu pažiūrėsime social blade, pamatysime, kad šis kanalas gauna apie 700 000, peržiūrų kiekvieną mėnėsi su beveik 400 vaizdo įrašų. Jeigu reiktų spėti, už 1000 peržiūrų kanalas gauna nuo 5 iki 10 dolerių. Ganėtinai paprasta, kaip, kad naudojant piešimo programą?

2 Minutes Classroom Youtube Kanalas

Kanalas kurio tema yra mokslas bei kaip paprastai suprasti sudėtingus dalykus. Žiūrint į kanalą, paskutinį kartą įkeltas įrašas buvo prieš pusę metų, tačiau tai jiems nesutrukdo surinkti 200 000 peržiūrų kiekvieną mėnėsi. Turiu įdėja, kodėl šis youtube kanalas nustojo kelti turinį – jo tematika, kanalo pavadinas yra classroom, kas yra klasė, tikriausiai Youtube rodo jo vaizdo įrašus jaunai auditorijai, kuriai nėra 18 metų ir jeigu taip nutinka, už peržiūras kanalas gauna labai mažai pajamų. Todėl tai yra viena iš teorijų kodėl šis kanalas nebekuria turinio, tačiau verta paminėti, kad šis kanalas dirbo būtent su piešimo programa, todėl nedarykite tos pačios klaidos, pasirenkite kitą temą ir pradėkite dirbti su Youtube iš anksto žinodami, kad geriau neliesti temų, kurios žiūrovai dauguma yra nepilnamečiai.

Paddy Galloway Youtube Kanalas

Bene Sparciausiai kylantis kanalas youtube platformoje, kuris analizuoja sėkmingus Youtube kurėjus bei pateikia tai labai paprastu būdų – animacija. Jeigu pažvelgtumėte į šio kanalo vaizdo įrašus, kanalo tematika yra aiški – Youtube kurėjai ir kaip jiems pavyko pasiekti didžiules auditorijas. Pačiuose vaizdo įrašuose autorius kalba apie dalykus, kurie nėra legvai randami google. Be jokių tai cinematikos efektų, naudojant tik piešimo programą šis kanalas sparčiai auga ir šiuo momentu turi daugiau nei 300 000 peržiūrų per mėnėsi. Jo vaizdo įrašai yra ilgesni nei 8 minučių ir tematiką yra lengvai susiejama su verslu, pinigais, kaip uždirbti pinigus, be to ir auditorija, žiūrinti tokio tipo vaizdo įrašus galima sakyti yra tikslinė. Todėl galiu drasiai sakyti, jog šis kanalas uždirba daugiau nei 10 dolerių už 1000 peržiūrų.

Zodiac Talks Youtube Kanalas

Astrologija ir zodiako ženklai… Gera tema turint omenyje, kad žmonės kurie ieško horoskopų prognozių – kiekviena dieną. Taip jūsų vaizdo įrašą gali rasti kiekvieną dieną ir net jeigu Jie jau žiūrėjo Jūsų vaizdo įrašą, jie pakartotinai gali pažiūrėti dar kartą. Kalbant apie uždarbį iš horoskopų tai tikrai nėra geriausia tematiką, kadangi astrologija, horoskopai moka labai mažai, tikriausiai 1-2 dolerius už 1000 peržiūrų. Ir nesvarbu kad šis kanalas turi arti milijono peržiūrų, jo vaizdo įrašai trumpesni nei 5 minutės, ir didžioji dalis auditorijos yra Indija. Rodau Jums šitą kanalą tik todėl, jog suprastumėte, kad viskas yra įmanoma, svarbu tendencingai dirbti pasirinktoje nišoje.

Jeigu kyla klausimų visada galite Juos užduoti komentaruose arba prisijungti prie Mūsų facebook grupės kur mes dalinamės įvairią informacija susijusią su uždarbiu Youtube platformoje.

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/kyc/:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php74/lib/php/) in /home/kyc/domains/kyc.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 452

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/kyc/domains/kyc.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 452