uzblokavo ebay

Užblokavo eBay paskyrą – ką daryti?

Užblokavo eBay paskyrą – ką daryti?

Per pastaruosius penkis metus išgirstu vis daugiau žmonių sakančių, kad eBay užblokavo jų paskyras ir jie nežino ką daryti toliau. Todėl nusprendžiau aprašyti situacijas ir trumpai paaiškinti, ką gi reiktų daryti, jeigu eBay nusprendžia, jog jūsų paskyrą reikia uždaryti visam laikui.

Suspendacijų, užblokavimų ir restrictų tipai

Norint tinkamai suprasti, kokio lygio ebay blokavimą gavote, pirmą reikia išsiaikinti, kokie yra pagrindiniai eBay blokavimo, limitavimo lygiai. Tai padės suprasti jūsų dabartinę situaciją:

  1. MC011 Suspension – visų labiausiai nemėgstamas ebay blokavimo tipas, kai eBay užprašo tam tikrų dokumentų. Klaidos kodas MC011 nebūtinai reiškia, kad Jūsų paskyra blokuota visam laikui, tai reiškia, kad eBay kilo itarimas dėl jūsų vykdomos veiklos ir kaip prekybvietė, kuria Jūs naudojates, ji nori sužinoti daugiau apie Jus kaip apie įmonę ar asmenį. Dažniausiai šis eBay blokavimo būdas prasideda tuom, kad eBay prekybvietė paprašo Jūsų pateikti sekimo numerius už tam tikras arba visas tranzakcijas įvykdytas per pastarąjį laiką. Sukėlus sekimo numerius, sekantis eBay žingsnis – prašymas patvirtinti tapatybę, gyvenamąjį adresą, bei dažniausiai papildomai prašo įrodymo, kad Jūs esate teisėtas prekių savininkas ir banko išrašo, kuris atspindėtų Jūsų dabartinę finansinę padėti bei taip pat pagrįstų, ar Jūs turite finansinę padėti, kuri leistų prekiauti tokiomis sumomis kuriomis prekiavote iki MC011 ebay blokavimo.
  2. eBay 3, 7, 15, 30 dienų blokavimai, restrictai – ne pati didžiausia problema eBay pardavėjui. Šitokie paskyros apribojimai yra laikini, tačiau gali pakenti Jūsų „seller metrics”, o tai gali įtakoti Jūsų pardavimų skaičių bei eBay algoritmą norint sklandžiai prekiauti, patartina kiek įmanoma labiau vengti šitokių eBay limitavimų.

Ką daryti jeigu nežinote ką daryti toliau šitokiu atveju?

Visada galite bandyti atsiblokuoti eBay pateikdami dokumentus kurių jie prašo, tačiau dažnu atveju dokumentai gali netikti ir Jums reiktų kurtis naują eBay paskyrą. Daugelis mano, kad eBay paskyros savo vardu turėti nebegalės, tačiau mes konsultuojame šiuo klausimu, tiesiog susisiekite su mumis ir mes išspręsime visas Jūsų bėdas.

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124