Apie „PayPal“ pinigų išgryninimą

 Apie „PayPal“ pinigų išgryninimą

 • Gavote papildomų lėšų iš „PayPal“ ir norite jas išsigryninti? Puiku.
 • Nerimaujate, kad negalėsite išsigryninti savo pinigų, nes dar neturite kreditinės kortelės? Klystate.
 • Dabar galite savo „PayPal“ sąskaitą su banko sąskaita išsigryninti arba įdėti pinigų iš bet kurio Lietuvos banko.PayPal
  • Be to, pinigų išgryninimas naudojant „PayPal“ yra nemokamas ir užtrunka vos 3 dienas.

  PayPalPayPal

  • Pinigų įvešimas į „PayPal“ sąskaita irgi nieko nekainuoja.
  • Taigi, pats laikas pasinaudoti „PayPal“ mokėjimo sistemos teikiamais privalumais.

  PayPal

  Teksto autorė Daiva Jokūbaitytė

Naudojatės PayPal kortele Lietuvoje – ką reiktų žinoti?

PayPal kortele Lietuvoje

Naudojatės PayPal kortele Lietuvoje – ką reiktų žinoti?

 

„PayPal“ yra mokėjimų sistema, kurios pagalba galima atlikti dvi funkcijas – atsiskaityti už pirkinius arba išimti pinigus iš PayPal kortelės. 1998 metais Kalifornijoje, JAV įkurta kompanija „PayPal“ 2002-aisiais metais įsigijo vieną garsiausių pasaulyje internetinių aukcionų „eBay“.

PayPal kortelės Lietuvoje galima įsigyti dvejopai – internetu (virtualioji PayPal kortelė) arba banke (grynoji PayPal kortelė). Pavyzdžiui, virtualią VISA arba MasterCard kortelę galima įsigyti internete suradus tinkamą tarpininką.online_payment-2

Pagrindinė problema, su kuria susiduria minėtų virtualių kortelių naudotojai ta, jog norėdami į ją įdėti pinigų. Tokiu atveju, reikia susisiekti su tarpininku iš kurio buvo pirkta kortelė. Tik tada, kai norimą sumą pervesite PayPal kortelės tarpininkui – papildysite savo sąskaitos PayPal kortelėje likutį.

Specialistai rekomenduoja, prieš perkant tokią kortelę susiplanuoti, kam ir kokiais tikslais ji bus naudojama – apsipirkimui ir atsiskaitymui internetinėse parduotuvėse, tarkim eBay, Amazon, AliExpress, Ryanair, Wizzair ar vykdyti piniginiams pervedimams iš PayPal kortelės į lietuvišką banko sąskaitą, bet šiuo atveju būtina turėti VISA kortelę.

Statistikos šaltiniai skelbia, kad „PayPal“ sistema dagiausia naudojasi JAV ir Kanadoje – toks apsiskaitymo būdas šioje šalyse sudaro apie 50 procentų. Jungtinėje Karalystėje „PayPal“ gyventojai naudojasi šiek tiek mažiau, tik apie 20 procentų. Vokietijoje – „PayPal“ renkasi vos 5 procentai. Tik keli procentai, šią sistemą atsiskaitymui už prekes ar paslaugas renkasi Rusijoje arba Skandinavijos šalyse.

PayPal

Pabaigai keturi „taip“ „PayPal“ kortelių naudotojui:

 1. Galima įsigyti paskolą smulkiam verslui –„PayPal Working Capital“ – taip.
 2. Piniginiai pervedimai su kitos sistemos klientais nepatogumai: siunčiant ne iš „PayPal“ sistemos pervedimai kainuoja arba siuntėjui, arba gavėjui apie 3,4 proc. vidutiniškai 0,35 EUR – taip.
 3. Modernus, greitas ir patogus atsiskaitymas – identifikuojant pirkėjo nuotrauką. Šiuo atveju, pirkėjas mobiliojoje telefono programėlėje pažymi, jog suteikia konkrečiai parduotuvei teisę nuskaičiuoti pinigus ir pardavėjas kasoje mato tiek pirkėjo nuotrauką, tiek patvirtinimą dėl mokėjimo – taip.
 4. „PayPal“ kortelė turi 26 šalių skirtingų valiutų kursą, todėl šios sistemos naudotojas gali konvertuoti į jam reikalingą valiutą neviršijant 2,5 procento ribos – taip.
PayPal kortele

PayPal kortele

 

 

Teksto autorė Daiva Jokūbaitytė

 

 

ebay ir paypal

10 faktų apie Ebay internetinę parduotuvę

Čia sužinosite dar šį bei tą naujo apie ebay prekyba!

Ebay verslo modelis jau čia!

 1. Ar žinojote, kad … Ebay tinklalapis buvo įkurtas jau prieš 22 metus (1995 m.)? Tai sumanė padaryti vienas programuotojas, kuris tiesiog norėjo padėti savo merginai greičiau parduoti kelis jai nebereikalingus daiktus.
 2. Ar žinojote, kad … šio tinklapio pavadinimo kilmė pasirinkta pagal paties programuotojo sugalvotą pavadinimą – aktualų pardavimams – „EchoBay“? Tačiau toks žodžių junginys jau buvo, kadangi nebuvo daug laiko galvoti originaliam pavadinimui, sumanus vaikinas Pierre Omidyar sutrumpino pirminį pavadinimo variantą ir pavadino savo tinklapį – „Ebay“.P.S. (en. „echo“ – liet. „atgarsis“ + en. „bay“ – liet. „platforma“)
 1. Ar žinojote, kad … „Ebay“ Jums nuskaičiuos vos iki 2.5% mokesčių už valiutos konvertavimą, o jeigu valiutos konvertuoti nereikės – nuskaičiuotų mokesčių procentas bus dar mažesnis.
 2. Ar žinojote, kad … apsiperkant „Ebay“ platformoje gali būti taikomi PVM ir muito mokesčiai, jeigu norite įsigyti prekė, kuri paduodama ne Europos Sąjungoje. Paprastai, tokių mokesčių suma varijuoja nuo $75.
 3. Ar žinojote, kad … norint naudotis galimybe laisvai apsipirkti ir gauti sau patinkančią prekę iš bet kurio pasaulio krašto – būtina užsiregistruoti „Ebay“ sistemoje nurodant – asmens duomenis, kreditinės ar diabetinės kortelės informaciją. Atlikus šiuos veiksmus – reikės patvirtinti savo elektroninį paštą ( confirm email) ir autorizuoti banko kortelę (en. confirm credit card).
 4. Ar žinojote, kad … patvirtinus banko kortelę Jums bus nuskaičiuotas 1,5 euro mokestis, kurį galėsite išleisti apsipirkimui. Taigi net tokia maža pinigų suma niekur nedingsta, o sugrįžta atgal.
 5. Ar žinojote, kad … įsitikinti, kad viską padarėte teisingai, kad užregistruotumėte banko kortelę – turėsite suvesti 4 skaitmenų kodą, bet tik po to, kai pamatysite užrašą „for paypal registration“
 6. Ar žinojote, kad … banko kortelės ( confirm credit card) autorizavimas trunka 2-3 dienas? Todėl nepradėkite nervintis, net jei pinigai nuskaičiuoti, o bankinių operacijų išraše informacijos apie prisijungimą prie „Ebay“ platformos nematote.
 7. Ar žinojote, kad … yra kontaktai, kuriais galite kreiptis, jei iškilo klausimų dėl prekes gavimo perkant ne iš Europos Sąjungos arba norite gauti papildomos informacijos.
  1. Perkant prekių ne iš ES klausimais – ppc@post.lt
  2. Perkant prekių iš ES klausimais – co.uk
  3. Perkant prekių iš JAV skambinkite į muitinę šiais telefonų numeriais – 852104804; 852104809; 852104820; 852104824
 8. Ar žinojote, kad …com pasauliniame lygio reitinge užima ganėtinai aukštą 25-tą vietą ir atsilieka tik 18-tą poziciją užimančią amazon.com užimančia panašios krypties internetine prekyba.