Ebay pardavimo limitai

Ebay pardavimo limitai, patarimai apie nemokamus skelbimus

Ebay pardavimo limitai, patarimai apie nemokamus skelbimus

Ebay pardavimo limitai tai nereiškia jog jūs ribojatės ties 10 vienetu limitu tai reiškia, kad galite pakelti dar daugiau ir naudotis nemokamais skelbimais. Ši informacija gali kartotis patyrusiems Ebay platformos naudotojams, tačiau naujokams šioje praktikoje – labai tiks. Paprastai, nepatyrę Ebay vartotojai bijo rizikuoti, nes nežino, kokie yra pardavimo limitai, kaip įkelti skelbimus nemokamai ir pan. Todėl apie pagrindines problemas, su kuriomis susiduria Ebay naujokus – skaitykite šiame straipsnyje.

Ebay pardavimo limitai

Norint sužinoti, kokie yra Jūsų Ebay paskyros limitai reikia atlikti tokius žingsnius. Paskyroje susirasti ir spausti: My Ebay, tada Selling. Padarius šiuos etapus – atsiras dėžutės su pavadinimais „Monthly limits“ arba „Monthly selling limits“. Tiesa, pasitaiko atvejų, kai šių dėžučių neatsiranda. Tada dešiniame lango ieškoti mygtuko „Customize“ ir pažymėti varnelę prie „Monthly limits“.

Nemokamų skelbimų limitas

Norint sužinoti, kokie yra Jūsų skelbimų limitai spaudžiate My Ebay, tada Selling. Šiuo atveju, ieškote dėžutės su pavadinimu „Promotional offers“. Dažniausiai, pradedantieji turi 50 nemokamų skelbimų.

Paprastai, Ebay sistemoje per mėnesį patalpinti apie 50 nemokamų skelbimų. Tačiau kartais šio skaičiaus nepakanka. Tokiu atveju tenka pirkti Basic store, kuris leidžia skelbti 250 skelbimų nemokant skelbimo įdėjimo mokesčio, Premium store – 1000, Anchor store – 10 000.

Pardavimų skaičiavimas ir limitai

Pardavimų limitai skaičiuojami ne pagal skelbimų, o pagal prekių skaičių. Kitaip tariant, pardavimo limitas –tai prekių skaičius, kurį gali talpinti savo Ebay paskyroje šį mėnesį. Teiginys, kad „išpardaviau limitus“, reiškia pardavėte tiek prekių, kiek buvo galima šį mėnesį ir toliau prekes kelti ir parduoti galite tik kitą mėnesį. Maža to, limitai nesisumuoja. Todėl, jeigu galime patalpinti ir parduoti ne daugiau kaip 20 prekių už 800 dolerių, tačiau, jei išnaudojote Jums skirtą pardavimo limitą, nors prekių vienetų dar yra likę – jų išnaudoti nebegalite. Pavyzdžiui, jei pardavimo limitas 10 prekių už 500 USD. Jūs paskelbėte 9 skelbimus po 1 prekę, kurios kaina 55 USD. Tai reiškia, kad jūs patalpinote 9 skelbimus su 9 prekėmis, kurių bendra vertė yra 9 X 55 = 495 USD. Vadinasi, dar galite patalpinti 1 prekę už 5USD, bet jeigu norėsite įkelti prekę už didesnę kainą Ebay sistema to neleis, todėl Jums reikės pasididinti pardavimo limitus.

Pardavimo limito padidinimas

Norint pasikelti savo Ebay pardavimų limitą, galite kreiptis į mus www.kyc.lt . Paprašykite mūsų, kad Jums būtų padidintas pardavimo limitas. Žinoma mums prisiskambinus Jums pateiks keletą klausimų, norint įsitikinti, ar pardavimo limito padidinimas iš tikrųjų reikalingas. Pavyzdžiui, iš kur gaunate prekes, per kiek laiko nuo užsakymo jas išsiunčiate.

Ebay ir PayPal aukcionai

Ebay ir PayPal aukcionai, kodėl jie naudingi?

Ebay ir PayPal aukcionai, kodėl jie naudingi?

Ebay ir PayPal aukcionai iš pirmo žvilgsnio aukcionai – primityvus dalykas. Paprastai ten būna pardavinėjamos jau nebe naujos prekės. Tačiau net ir čia pasitaiko sukčiavimo atvejų. Todėl pasidalinsiu keliomis gudrybėmis, kaip prekę įsigyti pigiai ir nepermokant papildomais mokesčiais.

Pateiksime dešimt paprastų žingsnių, ką būtina žinoti kiekvienam vartotojui dalyvaujant aukcionuose, susijusiuose su internetine prekyba Ebay arba PayPal platformose.

 

  • Pirmas žingsnis – susirasti norimą prekę „Buy it Now“ skiltyje.
  • Antras žingsnis – atidžiai perskaityti informaciją apie prekę.
  • Trečias žingsnis – pasidomėti apie pardavėjo kompetenciją internetinėje prekyboje, paskaityti Ebay arba PayPal sistemų pateikiamus atsiliepimus.
  • Ketvirtas žingsnis – peržiūrėti ir palyginti norimos prekės įkainius kitose internetinėse platformose, pavyzdžiui, Ebay, PayPal. Toks etapas reikalingas, kad žinotumėte kiek tikslinga pinigų skirti Jūsų norimai prekei.
  • Penktas žingsnis – internete rasti aukcioną, kuriame būtų pardavinėjama Jūsų norima prekė. Tada padaryti maksimalų norimos sumos statymą, kurią šiuo metu galite skirti pasirinktai prekei išleisti.
  • Šeštas žingsnis – profesionalūs aukcionų ekspertai rekomenduoja niekada nestatyti lyginių skaičių.
  • Septintas žingsnis – kadangi, nelyginis skaičius po kablelio aukcione daro įtaką daugiau nei 60 procentų Jūsų sėkmės laimėti norimą prekę.
  • Aštuntas žingsnis – pavyzdžiui, jei Jūsų išsirinkta prekė kainuoja 19 eurų. Jūs aukcione už ją statote 18,98, o kitas dalyvis tik 18,50. Vienareikšmiškai laimėti ir pasiimti prekę daugiau galimybių turite Jūs. Gera žinia, kad nė vienas aukciono dalyvis negali matyti kito nario statymo dydžio. Vadinasi, tik statant maksimaliai didžiausia kainą už prekę iki galutinės jos vertės yra tikimybė laimėti.
  • Devintas žingsnis – laimėjus aukcioną pinigų atsiskaitymo būdas praktiškai nekinta nuo „Buy it Now“ metodo.
  • Dešimtas žingsnis – todėl prieš apsisprendus įsigyti būtent tokią prekę aukcione, būtina pasitikrinti, ar jame veikia PayPal arba Ebay apmokėjimų sistema.

 

Taigi trumpai, bet išsamiai išnagrinėjome ir aptarėme kiekvieno naujo ir pažengusio aukciono nariui aktualius etapus. Tikimės, kad informacija buvo naudinga ir skatinanti išbandyti internetinių prekių aukcionus. Vėliau, įgudęs vartotas jau gali palyginti, kuo panašus ir kuo skiriasi PayPal ir Ebay aukcionų sistema.

seller-protection-device-bg-control

PayPal ir Ebay konsultacijos realiu laiku: www.kyc.lt

 

 

PayPal vagystės

PayPal vagystės sukčiavimo būdai

PayPal vagystės sukčiavimo būdai

PayPal vagystės sukčiavimo būdai – pastaruoju metu, vis dažniau verslaujama PayPal platformoje. Tačiau kiekvienas narys turi nepamiršti, kad jo mokėjimus elektroniniu būdu seka daugybė nepažįstamų asmenų. Todėl šį kartą parengėme tekstą apie populiariausius vagių metodus, kurių kartais nepastebi net įgudę PayPal vartotojai.

Elektroninis laiškas dėl sąskaitos naudojimo apribojimą

Vartotojas gauna laišką, kuriame rašoma apie jo sąskaitos naudojimo apribojimą. Žinoma, kad tokią informaciją perskaitęs PayPal narys gali sunerimti. Kadangi pasitaiko atvejų, kai PayPal riboja vartotojų paskyras.

Nors kita vertus, nėra aišku kodėl vartotojas gavo tokį laišką, jei laikėsi visų PayPal naudojimosi taisyklių. Tačiau čia tik vienas iš gudriai apgalvotų sukčių būdų, kaip pavogti internete. Kadangi tokiame laiške jūsų bus nurodoma pateikti daugiau informacijos apie save – banko kortelę ar sąskaitą.

Gavėjui bus paaiškinama, jog tokia informacija reikalinga PayPal specialistui. Paprastai, laiške, kuris siunčiamas iš apgavikų įterpiama daug nuorodų.

Todėl gavus laišką iš PayPal geriau neskubėti skaityti ir spausti nuorodų, o plačiau apie naujienas sužinoti apsilankius oficialiame internetiniame puslapį paypal.com.

 

Elektroninis laiškas dėl sąskaitos patvirtinimo ir aktyvavimo

Analogiškas metodas pirmajam. Šį kartą apgavikas siųsdamas laišką paaiškina, kad vyksta vartotojų paskyrų tikrinimą, todėl būtina patvirtinti, kad jūsų sąskaita yra aktyvi nurodant sąskaitos numerį.

 

Pageidavimas pinigus siųsti ne kaip apmokėjimą už prekes, bet kaip dovaną

Dažniausia šia sukčiavimo forma susižavi nesąžiningi verslautojai Ebay aukcionuose. Toks variantas pasirenkamas, nes siunčiant pinigus kaip dovaną, išvengiamas mokesčių mokėjimas. PayPal vartotojas siųsdamas pinigus kaip dovaną praranda apsaugą tuo atveju, kai nesate patenkinti gauta preke arba išvis jos negaunate.

 

Apgavystė, kad „Apmokėjimas gautas“

Šioje situacijoje apgavikas siųsdamas tokį laišką pardavėjui nurodo, kad pirkinys apmokėtas, todėl jį galima išsiųsi pirkėjui. Tačiau apgavikas laiške pamini, kad pinigai bus pervesti pardavėjui, kai bus atsiųstas sekimo numeriukas. Tokio tipo laiškuose būna profesionaliai paruoštas paveiksliukas su tariamu Jūsų sąskaitos balansu. Taigi, jei išsiųsite sekimo numerį – pinigų tikrai negausite. Todėl PayPal specialistai pataria, mokėjimus patikrinti prisijungus prie savo paskyros.

 

„Pavagota“ PayPal sąskaita

Nepaisant to, kad PayPal sistemoje naudojamos apsaugos, sukčiai siuntinėdami apgavikiškus laiškus geba išgauti pardavėjo prisijungimo duomenis. Tada vagys greitai pardavėjo vardu atidaro PayPal paskyrą, prisijungia prie jo banko sąskaitą ir pradeda ją mažinti.