kaip ismokti prekiauti ebay

Kaip išmokti prekiauti eBay arba dropshippinti?

Būdai kaip išmokti prekiauti eBay

Tiesa pasakius greičiausias kelias yra tiesiog pradėti daryti tai, ką sugalvojote – tačiau šiuo atveju, dirbant su eBay, šis pasakymas tiktų nelabai. Kaip išmokti prekiauti eBay yra keletas būdų kuriuos apžvelgsiu rašydamas šį straipsnį, tačiau jūsų rezultatai, kaip ir kitoje verslo veikloje – priklausys tik nuo jūsų. Tiems, kurie tikisi, kad prekyba eBay yra tiesiog laisvo laiko praleidimas su tikėjimu, kad uždirbsite daug pinigų – praleiskite šį straipsnį, nes eBay reikalauja daug daug pastangų ir darbų,norint turėti sėkmingą internetinį verslą.

Nemokamas būdas išmokti prekiauti eBay

Populiariausias būdas suprasti ir išmokti prekiauti eBay arba pradėti dropshippingą ebay yra žiūrėti kuo daugiau Youtube kanalų kalbančių apie dropshippingą arba pačia eBay prekybą. Taip pat galima prisijungti į kuo daugiau facebook grupių susijusių su šia tema ir tikėtis, kad jūsų norimą informaciją.

Problemos

  1. eBay prekyba reikalauja laiko, pastangų ir kantrybės, norint turėti sėkmingą parduotuvę kuri generuotų Jūsų norimą pinigų sumą ( ebay galima uždirbti tiek kiek Jūs įsivaizduojat, tikrai.)
  2. Nemokami būdai dažniausiai atima daugiau nei pusę metų ar net metus laiko studijuojant ir analizuojant jūsų mėgstama veiklą, todėl jeigu esate visiškai žalias, sėkmingą prekybą pradėsite galbūt tik po pusmečio ar metų.
  3. eBay klaidos labai skaudžiai kainuoja Jums ir jūsų investuotam laikui „mėginant“ daryti užuot darius teisingai, todėl pagalvokite apie tai, kad menka investicija į kursus ar konsultaciją galėtų ne tik sutaupyti Jums laiko bet ir padėtų išvengti klaidų kurias tikrai padarysite ir dėl kuriu Jūsų ebay paskyra gali būti užblokuota.

Mokamas būdas išmokti prekiauti eBay arba dropshippinti

Daugelis žmonių yra nusistatę ir turi nepakeičiamą nuomonę, kad nusipirkdami kursus padės uždirbti kursus tik tam, kurie juos sukurė. Taip, dažniausiu atveju taip ir yra, nes daugelis kursų pardavėjų jums parduodą svajonę o ne metodinę medžiagą kas, kas ir kur. Todėl labai svarbu atsirinkti, kas yra tikrą, patikrinta ir patikimą. Šiai dienai galiu rekomenduoti tik lietuviškus kursus iš DSMOKYKLA, nes puikiai pažįstų jos įkūrėją ir pilnai suprantu, kiek atsidavimo ir valios reikėjo sukurti produktą, kuris taip plačiai ir nuosekliai pasakotų apie eBay dropshippingą. Nuorodą nėra rekomendacinė ir aš tikrai iš to neuždirbsiu, tačiau menka investicija gali drastiškai pakeisti jūsų nuomonę į prekybą eBay.

Dažnai manęs klausią – bet ar tu nekonsultuoji žmonių šia tema?

Tai kaip gi gali reklamuoti „konkurentus“? Atsakymas labai paprastas – niekad gyvenime niekam nesiūliau pirkti savo paslaugų ar konsultacijos, taip yra todėl, kad mano pagrindinė veikla reikalauja daug daugiau dėmėsio negu konsultacijos ir yra žymiai pelningesnė nei tai, kad apsiimti visus žmones ir konsultuoti. Pas mane kreipiasi didelis kiekis žmonių, tačiau pusę iš jų aš atkalbu nuo konsultacijos pirkimo – nes problema dažniausiai išsprendžiama per 5 minutes, o ne valandą. Mūsų tikslas nėra uždirbti iš konsultacijos, mūsų tikslas yra sukurti bendruomenę kuri prekiauti teisingai eBay platformoje, nes kuo daugiau žmonių „pjaus grybą“ tuo sunkiau taps prekiauti platformose ateityje. Norint, kad Lietuva turėtų gerą vardą prieš eBay – reikia parodyti, kad Lietuviai gali teisingai ir gerai prekiauti ebay prekybvietėje.

Kur galite rasti daugiau informacijos apie prekybą eBay platformoje ir tobulėti greičiau?

Lietuvoje, tokios informacijos rasite labai mažai arba ji visur bus mokama, tačiau facebook grupėse visada galite paklausti jūsų norimą klausimą ir sulaukti atsakymo:

  1. Paypal facebook grupė
  2. eBay facebook grupė

Geri šaltiniai kuriuos verta sekti anglų kalba:

  1. eMasterdesk – tinklapis, kuris kuria turinį susijusį su klausimais atsakymais į visus Jums rūpimus klausimus.
  2. Youtube kanalas – nors iš šono žiurint neatrodo, kaip profesionaliai sukurtas turinys, įdėmiai klausant suprasite, kad informacija kuri yra perteikta atspindi tikrovę. Visi mėgsta žiūreti ir klausyti dalykus kuriuos jie nori išgirsti, tačiau tai nevisada prives prie didesnės sėkmės prekyboje.

Jeigu kyla klausimų arba norite užduoti klausimą visada galite susisiekti su mumis KONTAKTAI skiltyje.

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124