Paypal saskaita

Kaip Susikurti PayPal Sąskaitą Lietuvoje?

Kaip susikurti PayPal sąskaitą

Norint turėti Paypal sąskaitą Lietuvoje jums tereiktų žinoti keletą niuansų apie galimybes ir apribojimus naudojantis PayPal banku. Jeigu jau estate čia, turbūt žinote, kam reikalingas PayPal, tačiau kada būtų visiškai aišku štai sąrašas dažniausių PayPal sąskaitos panaudojimų Lietuvoje.

  1. Gauti pinigus iš draugų, giminių, užsienyjė.
  2. Gauti pavedimus už paslaugas ar prekes parduodant internetinėje parduotuvėje.
  3. Gauti pavedimus iš tam tikrų prekybviečių kaip eBay, Etsy, Depop ar Fiverr.
  4. Pirkti internetu užsienio parduotuvėse ir saugiai atsiskaitysi PayPal mokėjimo Sistema.

Ka turėtumet žinoti, prieš pradedant naudotis PayPal mokėjimo sistema?

Pagal Paypal taisyklės, galima turėti tik 2 paypal sąskaitas – vieną asmeninę, kitą verslo sąskaitą. Tačiau jeigu Jūs ieškote būdo, kaip turėti daugiau PayPal paskyrų – visada galima parašyti mums. Mes padedame kurti PayPal stealth, ebay stealth paskyras.

Kaip atidaryti PayPal paskyrą?

Pirmiausią, Jums reiktų turėti:

  1. El.pašto adresą
  2. Telefono numerį
  3. Kompiuterį bei internetą.

Turint šiuos tris dalykus galima pradėti registraciją, pirmiausia Jums reiktų nueiti į paypal.com. Jeigu gyvenate kitoje šalyje, galite registruotis pagal tos šalies PayPal domeną, tačiau visada galite naudotis ir tarptauinį domeną su pabaiga COM.

Nuprendžiame kokios PayPal sąskaitos mums reikės: skirtos verslui ar asmeniniam naudojimui. Jos skiriasi tik tuom, kad PayPal kaip bankas galėtų Jus lengviau identifikuoti.

Antras žingsnis supildyti visą reikiamą informacija. Nieko ypatingo daug jūsų neprašys ir viskas ganėtinai aišku, vardas pavardė, adresas, telefono numeris, el.pašto adresas, slaptažodis ir t.t. surašius visą reikiamą informacija į PayPal registracijos formą Jūs atsidursite pačiam PayPal. Tačiau registracija dar nėra baigta.

Paypal sąskaita

Patvirtinti el.pašto adresą atidarant PayPal sąskaitą

Jums į el.paštą ateis panašus į šitą laiškas:

paypal saskaita

Atidarius jį pamatysite, jog PayPal Jūsų prašo patvirtintį savo el.pašto adresą paspaudžiant ant mėlyno mygtuko.

sukurti paypal saskaita

Paspaudus ant mėlyno mygtuko Jūs ir vėl atsirasite savo PayPal sąskaitoje, tačiau prieš atsirandant čia, PayPal gali pareikalauti iš naujo prisijungti prie jų sistemos. Patvirtinus el.pašto adresą dar ne viskas.

Kaip užbaigti Paypal registraciją patvirtinant savo duomenis mokėjimų kortele

Prieš pridedant bankinę, mokėjimų kortele prie PayPal sąskaitos, Jums reiktų žinoti tai, kad su kortele galėsite atsiskaityti tiesiai per PayPal, jeigu PayPal sąskaitoje, apmokėjimo metu trūks tam tikro pinigų skaičiaus. Taip pat, pridėjus kortelę, visada galėsite pridėti ir banko sąskaitą ir naują, papildomą kortelę jeigu to prireiks, todėl dvėjoti, kokia kortelė pridėti dabar – nėra prasmės.

Norint pridėti banko, mokėjimų kortele prie Paypal sąskaitos, Jums reikės nueiti į „Balance“ skiltį pačioje PayPal sąskaitoje

Tada, paverskite žemyn ir ieškokite žodžio „cards“ kaip pavaizduotą nuotraukoje. Spauskite ant „link a new card“

kaip sukurti paypal saskaita

Paspaudus ant šio mygtuko atsirasite lange, kuriame Jums reikės suvesti kortelės duomenis ir paspausti „Link Card“

Prieš naudojant kortelę surišant su PayPal bankine sistema verta žinoti

Swedbank kortelės, Luminor, citadelė, SEB banko kortelės kartais reikalauja, jog būtų įjungtas saugus atsiskaitymas internete. Dažniausiu atveju ši funkcija nėra įjungta ir kortėles PayPal bankas nepriims. Tačiau tai Jūs galite padaryti savo interneto banke arba paskambinus į Jūsų banko aptarnavimo skyrių.

Sekantis dalykas, ką vertėtų žinoti – PayPal, patvirtinimo metu nuskaičiuoja 1-2 eurus nuo Jūsų sąskaitos (vėliau tuos pinigus gražina) tačiau norint, kad kortelę sėkmingai prisegtų prie Jūsų sąskaitoje privalo būti bent 2 eurai!

Trečias dalykas, dėl ko Jums gali neleisti susieti kortelės su PayPal sąskaita – Billing address arba jūsų adresas nesutampa su banke nurodytų adresu, todėl visada pasitikrinkite prieš pridedant kortelę, ar banke nurodytas adresas sutampa su sukurtos Paypal Sąskaitos adresu.

Ką daryti tokiu atvėju, jeigu PayPal kortelę sėkmingai priėme?

Paypal saskaita kodas

Paspaudus “confirm your card” jūs gausite pranešimą, kad pavėdimas iš Jūsų banko sąskaitos bus nuskaitytas per artimiausią savaitę. Tačiau dažnu atveju naudojant Monese, Revolut, ar kitas korteles išskyrus Lietuviškas:Swedbank, Seb, Luminor ir t.t. kodukas atkeliauja per kelias sekundes. Jeigu koduko nesulaukėte iškart, palaukite kelias dienas.

Jūsų kortelė sėkmingai pririštą prie PayPal banko, tačiau paskutinis žingsnis, ją reikia patvirtinti.

Norint kortelę patvirtinti spauskite “DONE”.

Nueikite į “Balance” ir vėl ieškokite “cards” – ten rasite savo kortelę ant kurios reikia paspausti.

Jums iššsoks toks langas:

paypal kodas

Sulaukus koduko, viskas atrodys va taip:

Paypal kodas

6546 – kodas gautas iš PayPal mūsų atveju, 4 skaitmenų kodai visada skirtingi, todėl pasitikrinkite savo banko sąskaitą.

Kodėl turiu pririšti bankinę kortelę su PayPal mokėjimų sistema?

Jūs tai privalote padaryti norint sėkmingai susikurti Paypal sąskaitą ir užbaigti registracija. Jeigu neprijungsite kortelės – Jūs galėsite naudotis PayPal sąskaita, tačiau su tam tikrais apribojimais:

  1. Negalėsite siūsti ir gauti daugiau nei 500 dolerių (arba eurų vertės)
  2. Negalėsite išsigryninti pinigų iš PayPal sąskaitos.
  3. Prie tam tikros ribos, Jūsų reikalaus prijungti mokėjimų kortelę prie PayPal sąskaitos norint tęsti veiklą.

Atsakant į klausimą kodėl reikia pridėti mokėjimų kortelę prie PayPal sistemos – Paypal bankas, tokiu būdų įsitikiną, kad PayPal sąskaitą atsidarėte būtent Jūs. Svetimas žmogus tikrai neturės prieigos prie Jūsų bankinės kortelės, todėl visadą esate saugus, kad PayPal pasirūpina Jūsų asmens tapatybės dokumentais bei informacija.

Jeigu PayPal sąskaitą kūrėte tam, kad pradėti prekiauti eBay – toliau skaitykite šį straipsnį.

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124