Paypal Lietuva pagalba

PayPal Lietuva Pagalba

Kokias paslaugas teikia PayPal Lietuva Pagalba?

Mūsų projektas kyc.lt siekia pagerinti bendravimą tiek su eBay, tiek su PayPal Lietuvos piliečiams, bet šis straipsnis ne apie eBay. Šis straipsnis apie tai, kuo PayPal Lietuva Pagalba gali būti naudinga Jums. Prieš pasakodamas kokias problemas mes sprendžiame, atminkite, kad MES – nesame pats PayPal ar jo įgalioti atstovai Lietuvoje, mes esame privati įmonė padedanti pardavėjams ir verslo atstovams Lietuvoje kurie turi problemų susijusių su PayPal.

Kokias problemas sprendžia kyc.lt – PayPal Lietuva Pagalba

  1. PayPal paskyros blokavimas
  2. PayPal verifikacijų pagalba
  3. Pagalba pririšant banko sąskaitas bei mokėjimų korteles
  4. Paypal paskyros sukurimas, aktyvavimas
  5. PayPal Stealth paskyros sukūrimas bei konsultacijos

PayPal Paskyros blokavimas

Paypal Lietuva Pagalba – gali padėti tuo atveju, jeigu Jūsų PayPal dėl tam tikrų priežasčių gavo suspendą, restrictą, apribojimą. Tai gali būti paprasčiausias dokumentų prašymas norint patvirtinti jūsų paskyrą arba rimtesnis blokavimas, kurio metu Jūsų prašo ne tik Jūsų dokumentų tačiau ir tiekėjo sąskaitų ir įrodymų. Padedame susitikimo metu gyvai arba nuotoline konsultacija -paaiškiname, kokių konkrečių dokumentų PayPal jūsų prašo.

Paypal Verifikacijos

Paypal Lietuva Pagalba – gali padėti tuo atveju, jeigu jūsų PayPal paskyrą reikia aktyvuoti ar kitaip verifikuoti. Nors tai tikrai nesudėtingas procesas, daugelis iš mūsų klientų tiesiog nežino kaip, kur, kokį dokumentą įkelti, kad PayPal jų sąskaitą galutinai atblokuotų.

Banko Kortelės ir mokėjimo kortelės

PayPal Lietuva Pagalba – padeda verifikuoti PayPal sąskaitą pririšant mokėjimo korteles, konsultuojame tokius atvejus, kodėl kortelę atmetė ir kaip prijungti kortelę, kad nekiltų nesklandumų ateityje. Taip pat padedame bei konsultuojame banko sąskaitos pririšimo klausimais bei pinigų išėmimo iš PayPal klausimais.

Paypal paskyros sukūrimas

Paypal Lietuva Pagalba – gali padėti sukurti, užsiregistruoti PayPal sąskaitą nuotoliniu būdų, gyvo susitikimo metu arba tai padaryti už Jus! Jeigu Jūs turėjote paskyrą, tačiau PayPal ją užblokavo – mūsų sekanti paslauga suteiks Jums šanšą sugrįžti į PayPal ir naudotis visomis jo galimybėmis.

Paypal paskyros sukūrimas

Paypal Lietuva Pagalba – gali padėti sukurti, užsiregistruoti PayPal sąskaitą nuotoliniu būdų, gyvo susitikimo metu arba tai padaryti už Jus! Jeigu Jūs turėjote paskyrą, tačiau PayPal ją užblokavo – mūsų sekanti paslauga suteiks Jums šanšą sugrįžti į PayPal ir naudotis visomis jo galimybėmis.

PayPal Stealth paskyros sukūrimas bei konsultacija

PayPal Lietuva Pagalba – gali padėti susikurti ir naudotis PayPal stealth paskyrą ant Jūsų vardo ar įmonės, net jeigu prieš tai buvote užblokuotas ir PayPal pasakė, kad daugiau naudotis Jų paslaugomis nebebus galima. Kadangi tai gan sudėtintas ir painus procesas reikalaujantis kruopštaus darbo, geriausia paslaugos kokybė būna tuo atveju, kai žmogus pats išmokta susikurti tokia paskyrą. Daugelis mano,kad PayPal paskyra turi būti kito žmogaus vardu – tačiau tai netiesa, Jūs tikrai galite susikurti savo ar savo įmonės vardus ir netūrėti ateityje problemų.


Susisiekti su Paypal Lietuva Pagalba

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124