Kaip uzdirbti ebay

Kaip uždirbti eBay – keletas būdų uždirbti parduodant

Kaip uždirbti eBay?

Prieš atsakant į klausimą kaip uždirbti eBay kviečiu paskaityti apie mus ir ką mes veikiame, kad geriau suprastumėte kuom užsiimame.

Išparduoti savo daiktus

banalu, tačiau ebay ir buvo sukurtas tam, kad žmonės galėtų išparduoti savo turimus, senus, tačiau dar veikiančius daiktus ir taip atsikratyti senais daigtais jiems suteikiant naują gyvenimą, o be to, dar ir uždirbant. Visai nesvarbu ar jūs lietuvis, anglas ar kinas. Įkėlus prekę į eBay jusu prekė taps matoma viso pasaulio eBay vartotojams.

Daiktų perpardavinėjimas

kaip uždirbti eBay perparduodant daigtus eBay, kitose šalyse jau, kaip pvz. Jungtinėse Amerikos Valstijose jau tapo tiek populiaru, kad žmonių grupės net turi savo kultūras, tūkstančius žmonių facebooke ir Instagrame diskutuojančių kaip uždirbti eBay dar daugiau perparduodant įvairius daiktus. Turiu pabrėžti kad perpardavimas smarkiai skiriasi nuo mūsų taip pamėgto dropshippingo, nes perpardavinėjant prekes, jūs įsigyjate jas prieš parduodant ir keliate į eBay prekybvietę. Lietuvoje yra keletas žmonių užsiimančių šiuo verslo modeliu ir sėkmingai pardavinėja prekės iš Maximos, Senukų ar Lidl parduotuvių.

Pardavinėti prekes kurių neturite

Tai ne perpardavimas, o tiesioginis pardavimas. Ir taip būtent veikia ebay dropshippingas. Paprasčiausias šito būdo paaiškinimas būtų taip, kad Jūs tiesiog įkeliate prekė, kad ir iš Aliexpress į eBay ir pardavinėjate ją, kaip savo turimą. Geriausias momentas atsiranda tada – kad jūs prekę iš tiekėjo pirksite tik tuo atveju, kai ją iš Jūsų nupirks, todėl daugelis šį verslo modelį vadiną be investicijų. Šioje srityje, kaip uždirbti ebay galite tikrai pasikliauti DSMOKYKLA mokymais arba mūsų privačiomis konsultacijos kurias galite užsisakyti susisiekę su mumis.

Dropship Lietuva Facebook Grupė.

Daryti prekių apžvalgas Amazon svetainėje

Tai paprasčiausias būdas gauti visiškai nemokamas prekes tiesiai iš Amazon pardavėjų. Dažnu atveju jūs ne tik gausite nemokamą prekę tačiau ir tam tikrą komisinį, jog paliktumėte teigiamą atsiliepimą apie amazon prekę. Šitas modelis nėra toks populiarus, nes lietuva susiduria su siuntimo problema, kadangi Amazon Lietuvoje dar nėra. Tačiau esant dideliam norui, tikrai galima pasinaudoti tarpininkais, priimti siuntas anglijoje ar amerikoje ir kai sukaupsite daug skirtingų prekių vienu metu parsisiųsti jas į Lietuvą. Ar negerai būtų gauti 50 nemokamu, skirtingu prekių sumokėjus tik už siuntimą? Plačiau apie nemokamas Amazon prekes galite rasti informacijos šioje facebook grupėje.

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124