Notifications
Clear all

PATARIMAS PayPal prašo telefono numerio autentikacijos norint prisijungti į Paskyrą


Martynas Jonavicius
(@kyc)
Forumo Veteranas Admin Prekybos Paskyra
Taškai: 54
Prisijungta: prieš 1 m.
Įrašai: 7
Topic starter  

Nuo 2020m Pabaigos, PayPal privalomai visų žmonių prašė įsijungti 2FA arba, 2-step verification saugumo sumetimais, dažnu atveju žmonės tiesiog tai praignoruodavo, o kai PayPal tiesiog padarė, taip, kad norint prisijungti prie Paskyros Jums reikia patvirtinti savo telefono numerį, daugybė žmonių staiga suprato, kad telefono numeris, kuriuo jie registravosi į PayPal - nebegalioja...

"Nebegaliu pasiekti savo PayPal paskyros"

"Negaliu prisijungti prie PayPal"

ir daugybė kitų problemų užgulė žmonių pečius, o visų svarbiausią - Niekaip negalima susisiekti su Paypal!

 

Problemos sprendimo būdai:

1. Pameginkite susigražinti slaptažodį, spausdami, jog pamiršote slaptažodį, kartais, pasikeitus slaptažodį, jūsų neprašys patvirtinti prisijungimo, siunčiant sms žinute. Bet kartais bus taspats. - tokiu atveju prisijunge iškart pasikeiskite savo telefono numerį į veikiantį.

2. Susisiekite su PayPal per LIVE chat, eidami i "account login problems" - tada Jums reikės prisiminti Jūsų paskyros duomenis, vardą pavardę, adresą, zip kodą, telefono numerį, gimimo datą ir visų svarbiausia 4 paskutinius jūsų bankinės kortelės skaitmenis, nes Jūsų prašys juos patvirtinti, taip įrodant kad esate paskyros savininkas. Tuomet galėsite pasikeisti telefono numerį tiesiog su jais bendraudami per chatą. 

3. Jeigu Jūsų telefono numeris yra aktyvus, tačiau Jūs jį pametėte - kreipkitės į savo telefono numerio tiekeją, ar tai būtų BITE, ar TELE2, ar TELIA ar betkuris kitas tiekėjas, jie gali Jumsišduoti tokį pat numerį už standartinę kainą - dažniausiai 1 euras.

4. Jeigu numeris senai neaktyvus, o Jūs nežinote savo paskyros duomenų, paskutinis variantas yra paskyros persiuntimas, kai Jūsų paskyra su visu balansu, būtų perkelta ant kitos paskyros, tokiu atveju, Jums bus reikalingi tik Jūsų paties dokumentai ( PayPal paskyros dokumentai ). 

5. Jeigu Jūsų PayPal paskyroje nėra jokių pinigų, ir tiesiog norite turėti PayPal, labai siūlau susikurti kitą PayPal paskyrą - stealth, Ji bus Jūsų vardu, tačiau niekaip nebus sujungta su Jūsų prieš tai buvusia paskyrą, šiš atvejis daug lengvesnis nei 4 punktas.

Tikiuosi, Jums padėjau, jeigu kyla klausimų - komentuokite 🙂

eBay ir PayPal Paslaugos - www.kyc.lt


Citata
Share: