Notifications
Clear all

Martynas Jonavicius
(@kyc)
Forumo Veteranas Admin Prekybos Paskyra
Taškai: 54
Prisijungta: prieš 1 m.
Įrašai: 7
Topic starter  

Nuo 2015 metų, aktyviai prekiaujame ir dirbame su eBay bei Paypal platformomis, sprenždiame įvairias žmonių problemas, bei padedame suprasti ko reikalauja eBay arba PayPal.

Pagrindinis mūsų prekybos stilius  - eBay dropshippingas, tačiau tikrai dirbome ir su paprasta prekyba eBay. Todėl dabar, galime laisvai padėti Jums išspręsti betkurią eBay arba PayPal problemą.

 

ATSILIEPIMUS APIE MŪSŲ VEIKLĄ GALITE RASTI ČIA:

https://www.facebook.com/groups/dropship.ltu/permalink/2743003562649536/

 

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

1. Konsultacijos

1.1. Konsultacija kaip pradėti prekiauti eBay, nesvarbu, ar tai dropshippingas eBay ar paprasta prekyba, ar prekiaujame iš tiekėjų, padedame startuoti eBay platformoje įmonėms bei fiziniams žmonėms.

1.2. Kaip padidinti pardavimus eBay platformoje su jau esamais bei naujais skelbimais bei kaip manipuliuoti algoritmu, siekiant gauti didesnį srautą.

1.3. Kaip susikurti eBay stealth paskyrą, po to, kai buvote užblokuotas, turėkite omenyje, kad mūsų siūloma paslauga padeda Jums sugrįžti į eBay Jūsų arba Jūsų įmonės vardu.(TAIP, TAI ĮMANOMA)

Kiekvienos konsultacijos trukmė nuo 1 iki 2 valandų, dažniausiai klientai užtrunka iki pusantros valandos, kadangi gebame perduoti visą reikiamą ir naudingą informaciją.

Konsultacijos kaina 200e. Sąskaitas išrašome.

2. eBay Paslaugos

2.1. eBay paskyros limitų kėlimas. - 20 eurų - mokate tik tada, kai limitai yra pakelti.

2.2. eBay blogų atsiliepimų šalinimas (negative feedback trinimas). 30 eurų, mokate tik tada, kai negative feedback būna pašalintas.

2.3. eBay late delivery, defect sale šalinimas, trinimas - ( LAIKINAI NETEIKIAMA )

2.4. eBay profesionali ban, suspendacijų, blokavimų ar restrictų apeliacija. Prieš apsiimant darbo, NEMOKAMAI apžvelgiame Jūsų paskyrą, bei įvertiname ką galima padaryti, būna atveju, kai tiesiog Jūs patys perdaug prisidirbote ir sugrįžti į eBay yra vienintelis kelias - eBay stealth paskyrą. Kaina priklauso nuo situacijos.

2.5. eBay paskyros auditas - greitai ir kokybiškai apžvelgiame kur Jūsų eBay paskyros problemą, surašome punktus, ką turite pakeisti, kas yra negerai ir kaip reiktų daryti ateityje. Į šia paslaugą įeiną 30 minučių pokalbis, po paskyros audito, kad viską suprastumėte daug aiškiau. Kaina 100 eurų.

2.6. eBay paskyros sukūrimas Jūsų arba Jūsų įmonės vardu, bei pagalbą, siekaint išvengti naujoko ban. Perkant šia paslaugą, mes suteikiame, garantija, kad Jūsų paskyrą nebus užblokuota. Kaina priklauso nuo Jūsų pageidavimų.

 

Jeigu tureite problemų ir klausimų, kurie nėra pateitki prie paslaugų sarašo, maloniai prašome parašyti mums asmeninę žinutę.

eBay ir PayPal Paslaugos - www.kyc.lt


Citata
Share: