Notifications
Clear all

SVARBU! [Lipni] Forumo pagrindinė įdėja


Martynas Jonavicius
(@kyc)
Forumo Veteranas Admin Prekybos Paskyra
Taškai: 54
Prisijungta: prieš 1 m.
Įrašai: 7
Topic starter  

Versle svarbiausia turėti pažinčių ir gerų rekomendacijų, žmones - kuriais galima pasitikėti yra labai svarbūs.

Todėl pagrindinė forumo įdėja yra ta, kad čia vyksta diskusijos, bet prie to, kiekvienas - ar paslaugų tiekėjas ar pirkėjas, gali sau rasti tinkamą variantą užsakyti, ar parduoti paslaugas.

Skiltyje "PREKYBVIETĖ" - Jūs rasite įvairius žmones ir įmones teikiančias paslaugas internetu, tai gali būti susiję tiek su eBay, tiek su Amazon, tiek su Etsy ar net puslapių kūrimu. Viskas, kas turi vertę dirbant internete ir gali išspręsti tam tikras problemas.

Įdėja yra tokia, kad užėjus į kyc.lt forumą, žmonės neabejotų paslaugas teikiančio asmens ar įmonės patikimumu bei paslaugos kokybe. Todėl, jeigu naršote forumo skiltyje "PREKYBVIETĖ" ir matote, kad kažkas parduodą paslaugas jūs esate užtikrinti:

1. Paslaugos pardavėjas yra realus žmogus bei patvirtintas KYC forumo administracijos.

2. Paslaugos pardavėjo paslaugos yra patikrintos, bei paslaugos suteikimo metu buvo ištestuotos.

3. Paslaugos patikrinimo metu, tikrintos paslaugos bus aprašomos administracijos, ką gavome, ko tikėjomes, ar paslauga buvo suteikta laiku ir panašiai.

4. Siekiant užtikrinti, kad paslaugos metu suteiktų paslaugų kokybė bus identiška ir kitiems nariams, kurie pirks paslaugą, forumas turės skiltį, kurioje bus nusiskundimai ir ginčai tarp pirkėjų ir paslaugos teikėjų. Jeigu paslaugos teikėjai nesugebės įrodyti, kad viską padarė tinkamai - Jie bus šalinami iš paslaugos teikejų forume. Todėl jeigu matote, kad su paslaugos teikėjų yra kažkokių nesusipratimų, visada pirmiausia reiktų kreiptis į administraciją (mane) ir paaiškinti kas nutiko.

5. Dėl saugumo sumetimo ir rizikos būti apgautam, visada siūlome dėl paslaugos bendrauti forumo žinutėse, kitu atveju, gali trūkti įrodymų, kad paslaugos pardavėjas Jus apgavo.

eBay ir PayPal Paslaugos - www.kyc.lt


Citata
Share: