Ebay pardavimo limitai

Ebay pardavimo limitai, patarimai apie nemokamus skelbimus

Ebay pardavimo limitai, patarimai apie nemokamus skelbimus

Ebay pardavimo limitai tai nereiškia jog jūs ribojatės ties 10 vienetu limitu tai reiškia, kad galite pakelti dar daugiau ir naudotis nemokamais skelbimais. Ši informacija gali kartotis patyrusiems Ebay platformos naudotojams, tačiau naujokams šioje praktikoje – labai tiks. Paprastai, nepatyrę Ebay vartotojai bijo rizikuoti, nes nežino, kokie yra pardavimo limitai, kaip įkelti skelbimus nemokamai ir pan. Todėl apie pagrindines problemas, su kuriomis susiduria Ebay naujokus – skaitykite šiame straipsnyje.

Ebay pardavimo limitai

Norint sužinoti, kokie yra Jūsų Ebay paskyros limitai reikia atlikti tokius žingsnius. Paskyroje susirasti ir spausti: My Ebay, tada Selling. Padarius šiuos etapus – atsiras dėžutės su pavadinimais „Monthly limits“ arba „Monthly selling limits“. Tiesa, pasitaiko atvejų, kai šių dėžučių neatsiranda. Tada dešiniame lango ieškoti mygtuko „Customize“ ir pažymėti varnelę prie „Monthly limits“.

Nemokamų skelbimų limitas

Norint sužinoti, kokie yra Jūsų skelbimų limitai spaudžiate My Ebay, tada Selling. Šiuo atveju, ieškote dėžutės su pavadinimu „Promotional offers“. Dažniausiai, pradedantieji turi 50 nemokamų skelbimų.

Paprastai, Ebay sistemoje per mėnesį patalpinti apie 50 nemokamų skelbimų. Tačiau kartais šio skaičiaus nepakanka. Tokiu atveju tenka pirkti Basic store, kuris leidžia skelbti 250 skelbimų nemokant skelbimo įdėjimo mokesčio, Premium store – 1000, Anchor store – 10 000.

Pardavimų skaičiavimas ir limitai

Pardavimų limitai skaičiuojami ne pagal skelbimų, o pagal prekių skaičių. Kitaip tariant, pardavimo limitas –tai prekių skaičius, kurį gali talpinti savo Ebay paskyroje šį mėnesį. Teiginys, kad „išpardaviau limitus“, reiškia pardavėte tiek prekių, kiek buvo galima šį mėnesį ir toliau prekes kelti ir parduoti galite tik kitą mėnesį. Maža to, limitai nesisumuoja. Todėl, jeigu galime patalpinti ir parduoti ne daugiau kaip 20 prekių už 800 dolerių, tačiau, jei išnaudojote Jums skirtą pardavimo limitą, nors prekių vienetų dar yra likę – jų išnaudoti nebegalite. Pavyzdžiui, jei pardavimo limitas 10 prekių už 500 USD. Jūs paskelbėte 9 skelbimus po 1 prekę, kurios kaina 55 USD. Tai reiškia, kad jūs patalpinote 9 skelbimus su 9 prekėmis, kurių bendra vertė yra 9 X 55 = 495 USD. Vadinasi, dar galite patalpinti 1 prekę už 5USD, bet jeigu norėsite įkelti prekę už didesnę kainą Ebay sistema to neleis, todėl Jums reikės pasididinti pardavimo limitus.

Pardavimo limito padidinimas

Norint pasikelti savo Ebay pardavimų limitą, galite kreiptis į mus www.kyc.lt . Paprašykite mūsų, kad Jums būtų padidintas pardavimo limitas. Žinoma mums prisiskambinus Jums pateiks keletą klausimų, norint įsitikinti, ar pardavimo limito padidinimas iš tikrųjų reikalingas. Pavyzdžiui, iš kur gaunate prekes, per kiek laiko nuo užsakymo jas išsiunčiate.

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124