ebay lietuva pagalba

eBay Lietuva Pagalba

eBay Lietuva Pagalba – Kuo Jums galime padėti?

Mūsų projektas – Kyc.lt – padeda verslams ir žmonėms bendrauti su eBay bei Paypal sistemomis, kadangi dažnu atveju jos labai komplikuotis ir daugelis nemoka kalbėti anglų kalba. Tačiau reikia mokėti ne tik anglų kalba bet ir tinkamai suprasti, ko iš jūsų reikalauja eBay ar PayPal. Tačiau šis straipsnis ne apie PayPal. Šis straipsnis apie eBay Lietuva Pagalba ir kuom mes galime būti naudingi Jums ar Jūsų verslui. Jeigu Jums reikia pagalbos su PayPal, – skaitykite mūsų prieš tai buvusį straipsnį.

Kuo Jums gali padėti eBay Lietuva Pagalba?

  1. eBay paskyros limitų kėlimas
  2. Negatyvių, Neigiamų feedback, atsiliepimų šalinimas, naikinimas.
  3. MC011 Blokavimo sprendimas bei pagalba atkuriant Jūsų eBay paskyrą.
  4. Pagalba kuriant pardavėjo paskyrą.
  5. Pagalba kuriant Paypal, eBay stealth paskyras.
  6. Naujoko Banas

eBay paskyros limitų kėlimas

eBay Lietuva Pagalba – gali Jums padėti pasikelti limitus jeigu Jūs jų trukstate. Tai reiškia, kad jeigu Jums sunku skambinti į eBay, arba nemokate anglų kalbos, mes visada esate pasirengę Jums padėti ir rasti geriausią sprendimą jūsų pardavimo limitams. Mes taip pat siūlome pakelti Jūsų limitus žymiau daugiau. Tačiau ši paslauga užtrunka savaitę, o paslaugos pabaigoje Jūsų paskyra ( betkokia, nauja ar sena) turės 50 000 pardavimų vienetų, ir 500 000 produktų vertės.

Negatyvių atsiliepimų šalinimas, panaikinimas

Galite padėti Jums panaikinti blogus atsiliepimus paliktus Jūsų paskyroje. Tačiau tokiu atveju reiktų žinoti tam tikrus aspektus pagal kuriuos mes dirbame ir, kad būtų greičiau atlikta paslauga turėti omenyje:

Neigiamą atsilipiemą galima panaikinti tik tuo atveju jeigu:

  1. Jūs siūlėte pirkėjui visus galimus variantus, kad jis būtų patenkintas ( refund, replacement ir t.t.)
  2. Jūs bandėte susitarti su pirkėjų jam rašydamas asmeninę žinute.
  3. Pirkėjas buvo reportintas paspaudus „report buyer“ mygtuką

Jeigu atlikote visus prieš tai išvardintus veiksmus ir neigiamui atsiliepimas nėra paliktas jau daugiau nei 30 dienų, galite kreiptis į mus.

MC011 eBay paskyros blokavimas

Kadangi tai sudėtingiausias blokavimas koks galėjo nutikti Jūsų eBay paskyrai, eBay Lietuva Pagalba – Jums gali padėti tik tuo atveju,jeigu jūs susisisieksite su jais el.paštu arba telefonu nurodytų kontaktų skiltyje. MC011 paskyros blokavimas yra ganėtinai sudėtingas reikalas, kadangi eBay prašo įvairių dokumentų, tačiau niekada nenurodo kokiu konkrečiu dokumentų jie prašo iš jūsų. Tokiu atveju reiktų atlikti paskyros analizę ir nuspręsti, ką geriausią jiems reiktų siūsti.

Pagalba kuriant eBay pardavėjo paskyrą

Net ir patyrusiems pardavėjams yra ganėtinai sunku eBay pardavėjo paskyrą, todėl mūsų komanda teikia šią paslaugą jau 3 metus. Padedame privatiems eBay pardavėjams bei įmonėms susikurti paskyrą ir pradėti prekiauti eBay. Ši paslauga būna dviejų tipų – pirmą, Jūs išmokstate tai daryti nuotolinių būdų kalbant su mumis arba atvykstant pas mus į ofisą. Taip pat šią paslaugą teikiam tiems pardavėjams kurie buvo užblokuoti eBay arba PayPal sistemoje. Padedame bei paaiškiname kas nutiko ir ko tikėtis norint susikurti eBay arba PayPal paskyrą ir toliau tęsti prekyba eBay prekybvietėje

Padedame suprasti bei išspręsti naujoko banus

Ar nebuvo tap, kad tik susikurūs eBay paskyrai Jus iškart užblokavo? Turime vaistus bei sprendimą šitam reikalui, todėl jeigu Jūsų problema yra ta, jog negalite tęsti prekybos, nors katik pradėjote prekiauti ebay – susisiekite su eBay lietuva Pagalba.


Susisiekti su eBay Pagalba Lietuva

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/kyc/:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php74/lib/php/) in /home/kyc/domains/kyc.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 452

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/kyc/domains/kyc.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 452