About

Apie Mus ir mūsų paslaugas

Martynas Jonavicius Kycas Ebay Paypal Pagalba Konsultacijos

              Nuo 2014 metų aš ir mano komanda dirbame e-komercijos srityje, specializuojamės eBay prekyboje, tačiau Etsy, Amazon, Bonanza ir visos kitos internetinės platformos mums nėra svetimos. Bandome išnaudoti visas įmanomas galimybės internete. Žinome gal 1000 būdų kaip uždirbti sėdinti prie kompiuterio be investicijos arba su minimaliomis investicijomis.
Būtent taip ir pradėjau savo kelionę, vos baigęs mokyklą ieškojau būdų kaip būtų galima uždirbti iš savo laisvo laiko. Kaip ir dauguma Jūsų, papuoliau ant „nesamonių“ tam tikrų neaiškių „investicijų“ ir vis galvodavau, ką reiktų padaryti, jog tokie pasiūlymai išnyktų arba žmonės būtų plačiai supažindami su esama situaciją. Nors ir prieš tai minėjau, jog žinome 1000 būdų uždirbti, suprantame, kad visų būdų nenaudosi dėl laiko stokos. Todėl išbandę dauguma paviršutinišku įdėjų, supratę, kas ir kodėl vyksta internete, versle, gyvenime apsistojome ties dviejomis sritimis:
prekyba bei pagalba prekiautojams.

               Prekyba – tai labai plati sritis, tačiau tie kurie mano žino, o ir didžioji dauguma papuolę į šia svetainę tikrai supras, kad prekiaujame tikrai ne duona ir degtukais, o vystome verslus internete. Pagrindinė mano veikla – prekyba eBay, kuria pradėjau prekiauti dropshippingo stiliumi, tačiau laikui bėgant supratau, kad eBay galima parduoti viską, net orą stiklainyje! Todėl dabar dirbame ties prekyba apskritai, ieškome įvairių tiekėjų, kitaip tariant parduodame viską ka matome.

               Kai supratome, kad eBay prekyba tai ne vien gražus skaičiukai ir malonios emocijos, privalėjom tobulėti ir imtis veiksmų norint tęsti savo kelionę. Nes eBay mūsų nemėgo.. Blokavo ir blokavo.. O mes naiviai tikėdamasiesi kito rezultato – grįždavome ir vėl prekiaudavome. Todėl įdėja padėti eBay ir Paypal Verslams kilo ne šiaip sau, o iš to, kad mes 1000 kartų kritom ir 1000 kartu stojomės. Tokių principų pradėjome suprasti, ką darėme negerai, kokie veiksmai eBay platformai patinka, o kokių veiksmų reiktų vengti. Lygiai tos pačios sąlygos su Paypal. Kai pasakau žmonėms kiek paskyrą esam užblokavę susilaukiam dviejų nuomonių – arba , kad esu kvailas, kad vis dar stengiuos – arba, kad netiki, jog galimą turėti daugiau nei vieną paskyrą. 

               Bet istorija ne apie tai kiek kartu mums nepasisekė, bet apie tai, kad per tas nesekmės supratome kas yra negerai ir kaip įveikti eBay blokavimus, Restrictus, Suspendacijas ir pačia baisiausia MC011 paskyros limitaciją. Taip pat, daug lengviau nei eBay trikdžius lengva patapo įveikti ir Paypal apribojimus ir limitacijas. Ir tik po kurio laiko, kai padėjom daugeliui žmonių nusprendėmė, kad galime būti naudingi daug platesniai auditorijai žmonių. Todėl sujungumė keletą projektų į vieną krūvą ir Tapome KYC – Profesionali pagalba eBay ir Paypal Vartotojams.

Mano Hobis

Kaip jau minėjau anksčiau, žinome 1000 būdų uždirbti internete ir bandėmė šimtus būdų. Tai nėra dėlto, kad nežinome iškur pasiimti didžiausia pyrago dalį, taip yra todėl, kad vienų žmonių hobis yra automobiliai, kitų – žvejyba. Mano hobis – kurti, meginti ir bandyti naujus verslus ir įdėjas.

Mano Tikslas

Norint, kad ateityje būtų lengviau ne tik pirkėjam bet ir pardavėjam, pirkėjus reikia auklėti, kad nemanipuliuotu prekybviečių taisyklėmis, o pardavėjus reikia dar daugiau auklėti! Na, gerai.. Mokinti.. Parodyti teisingą kelią. Mano tikslas suburti į vieną vietą visus geriausius Lietuvos pardavėjus ir parodyti ne tik eBay bet ir visam pasauliui, kad Lietuva gali! O, kad tiksl1 pasiektume greičiau, Visada Jums padėsime. Galite prisijungti į Mūsų bendruomenę Facebook Grupėje.


PRISIJUNGTI PRIE FACEBOOK GRUPĖS

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124