ebay ir paypal

10 faktų apie Ebay internetinę parduotuvę

Čia sužinosite dar šį bei tą naujo apie ebay prekyba!

Ebay verslo modelis jau čia!

 1. Ar žinojote, kad … Ebay tinklalapis buvo įkurtas jau prieš 22 metus (1995 m.)? Tai sumanė padaryti vienas programuotojas, kuris tiesiog norėjo padėti savo merginai greičiau parduoti kelis jai nebereikalingus daiktus.
 2. Ar žinojote, kad … šio tinklapio pavadinimo kilmė pasirinkta pagal paties programuotojo sugalvotą pavadinimą – aktualų pardavimams – „EchoBay“? Tačiau toks žodžių junginys jau buvo, kadangi nebuvo daug laiko galvoti originaliam pavadinimui, sumanus vaikinas Pierre Omidyar sutrumpino pirminį pavadinimo variantą ir pavadino savo tinklapį – „Ebay“.P.S. (en. „echo“ – liet. „atgarsis“ + en. „bay“ – liet. „platforma“)
 1. Ar žinojote, kad … „Ebay“ Jums nuskaičiuos vos iki 2.5% mokesčių už valiutos konvertavimą, o jeigu valiutos konvertuoti nereikės – nuskaičiuotų mokesčių procentas bus dar mažesnis.
 2. Ar žinojote, kad … apsiperkant „Ebay“ platformoje gali būti taikomi PVM ir muito mokesčiai, jeigu norite įsigyti prekė, kuri paduodama ne Europos Sąjungoje. Paprastai, tokių mokesčių suma varijuoja nuo $75.
 3. Ar žinojote, kad … norint naudotis galimybe laisvai apsipirkti ir gauti sau patinkančią prekę iš bet kurio pasaulio krašto – būtina užsiregistruoti „Ebay“ sistemoje nurodant – asmens duomenis, kreditinės ar diabetinės kortelės informaciją. Atlikus šiuos veiksmus – reikės patvirtinti savo elektroninį paštą ( confirm email) ir autorizuoti banko kortelę (en. confirm credit card).
 4. Ar žinojote, kad … patvirtinus banko kortelę Jums bus nuskaičiuotas 1,5 euro mokestis, kurį galėsite išleisti apsipirkimui. Taigi net tokia maža pinigų suma niekur nedingsta, o sugrįžta atgal.
 5. Ar žinojote, kad … įsitikinti, kad viską padarėte teisingai, kad užregistruotumėte banko kortelę – turėsite suvesti 4 skaitmenų kodą, bet tik po to, kai pamatysite užrašą „for paypal registration“
 6. Ar žinojote, kad … banko kortelės ( confirm credit card) autorizavimas trunka 2-3 dienas? Todėl nepradėkite nervintis, net jei pinigai nuskaičiuoti, o bankinių operacijų išraše informacijos apie prisijungimą prie „Ebay“ platformos nematote.
 7. Ar žinojote, kad … yra kontaktai, kuriais galite kreiptis, jei iškilo klausimų dėl prekes gavimo perkant ne iš Europos Sąjungos arba norite gauti papildomos informacijos.
  1. Perkant prekių ne iš ES klausimais – ppc@post.lt
  2. Perkant prekių iš ES klausimais – co.uk
  3. Perkant prekių iš JAV skambinkite į muitinę šiais telefonų numeriais – 852104804; 852104809; 852104820; 852104824
 8. Ar žinojote, kad …com pasauliniame lygio reitinge užima ganėtinai aukštą 25-tą vietą ir atsilieka tik 18-tą poziciją užimančią amazon.com užimančia panašios krypties internetine prekyba.

 

Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/kyc/:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php74/lib/php/) in /home/kyc/domains/kyc.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 452

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/kyc/domains/kyc.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 452